Přejít na MEDICOM Clinic
Loading...

Problematické partie

Dokážeme vám pomoci temeř s každou partii která vás trápí:

Podbradek • Paže • Záda • Bříško • Boky Hýždě • Stehna • Kolena • Lýtka • Venušin pahorek

Liposukce podbradku

Trápí vás dvojitá brada? Ultrazvuková liposukce podbradku Vaser Lipo vás problému bezpečně a bezbolestně zbaví. Omládněte díky liposukci podbradku!

Mám zájem

Liposukce paží

Už se nemůžete dívat na své uvolněné, objemné paže? Uvažujete nad liposukcí paží? Podívejte se na možnost liposukce pomocí VaserLipo od Medicom Clinic!

Mám zájem

Liposukce zad

Tukové faldíky na zádech trápí spoustu z nás. Zbavte se jich rychle a bezbolestně ultrazvukovou liposukcí zad přístrojem Vaser Lipo na klinice Medicom Clinic.

Mám zájem

Liposukce břicha

Liposukce břicha patří mezi nejoblíbenější zákroky. Díky přístroji Vaser Lipo se zbavíte tuku na břiše rychle, méně bolestivě a s okamžitými výsledky.

Mám zájem

Liposukce boků

Toužíte po přitažlivých souměrných bocích? Uvažujete nad liposukcí? Přečtěte si více o ultrazvukové liposukci boků přístrojem Vaser Lipo na Medicom Clinic!

Mám zájem

Liposukce hýždí

Liposukce hýždí nemusí být bolestivá. S přístrojem VaserLipo je šetrnější a kůže je po ní pevná a hladká.

Mám zájem

Liposukce stehen

Liposukce stehen VaserLipo vám pomůže k dokonalým stehnům bez zbytečné bolesti.

Mám zájem

Liposukce kolen

Liposukce kolen přístrojem VaserLipo je šetrná, kůže je po ní pevná a hladká. Liposukce kolen nemusí být zbytečně bolestivá.

Mám zájem

Liposukce Venušina pahorku

Buďte dokonale svůdná! Liposukce Venušina pahorku pomůže od přebytečného tuku v intimních partiích.

Mám zájem

Ultrazvuková liposukce zad

Dokonce i ženy, které sportují a snaží se zdravě jíst, často trápí tuk na zádech. Často se těsně pod linií podprsenky tvoří „bochánky“, které nezmizí ani změnou životního stylu. Ty dokáže odstranit ultrazvuková liposukce.

Průběh zákroku

Liposukci zad provádíme v lokální anestezii, v celkové ošetřují naši lékaři jen více oblastí najednou. Tuk odsáváme z oblasti pod lopatkami, časté je i ošetření horní části zad. Do oblasti, ze které si přeje pacientka tuk odsát, zavede lékař mikrokanylu a odsaje tuk, který je rozpuštěný působením ultrazvuku. Metoda ultrazvukové liposukce je pro záda zvlášť vhodná, protože je to oblast s tužším tukem, který ultrazvuk rozpustí. Rozpuštěný tuk odsaje lékař šetrněji, kůže se lépe přihojuje a doba rekonvalescence je až o polovinu kratší než u klasické tumescentní liposukce.

Pro koho je liposukce zad vhodná?

Liposukce zad je vhodná pro pacienty a pacientky, kteří se nemohou přebytečného tuku v oblasti zad zbavit jiným způsobem. Není vhodná jako řešení obezity.


 

Napadla vás otázka týkající se ultrazvukové liposukce zad?

Využijte naši poradnu nebo se objednejte na nezávaznou konzultaci

Mám zájem

 Nevyplnili jste povinné pole.
Pole označené * jsou povinné