Přejít na MEDICOM Clinic
Loading...

Problematické partie

Dokážeme vám pomoci temeř s každou partii která vás trápí:

Podbradek • Paže • Záda • Bříško • Boky Hýždě • Stehna • Kolena • Lýtka • Venušin pahorek

Liposukce podbradku

Trápí vás dvojitá brada? Ultrazvuková liposukce podbradku Vaser Lipo vás problému bezpečně a bezbolestně zbaví. Omládněte díky liposukci podbradku!

Mám zájem

Liposukce paží

Už se nemůžete dívat na své uvolněné, objemné paže? Uvažujete nad liposukcí paží? Podívejte se na možnost liposukce pomocí VaserLipo od Medicom Clinic!

Mám zájem

Liposukce zad

Tukové faldíky na zádech trápí spoustu z nás. Zbavte se jich rychle a bezbolestně ultrazvukovou liposukcí zad přístrojem Vaser Lipo na klinice Medicom Clinic.

Mám zájem

Liposukce břicha

Liposukce břicha patří mezi nejoblíbenější zákroky. Díky přístroji Vaser Lipo se zbavíte tuku na břiše rychle, méně bolestivě a s okamžitými výsledky.

Mám zájem

Liposukce boků

Toužíte po přitažlivých souměrných bocích? Uvažujete nad liposukcí? Přečtěte si více o ultrazvukové liposukci boků přístrojem Vaser Lipo na Medicom Clinic!

Mám zájem

Liposukce hýždí

Liposukce hýždí nemusí být bolestivá. S přístrojem VaserLipo je šetrnější a kůže je po ní pevná a hladká.

Mám zájem

Liposukce stehen

Liposukce stehen VaserLipo vám pomůže k dokonalým stehnům bez zbytečné bolesti.

Mám zájem

Liposukce kolen

Liposukce kolen přístrojem VaserLipo je šetrná, kůže je po ní pevná a hladká. Liposukce kolen nemusí být zbytečně bolestivá.

Mám zájem

Liposukce Venušina pahorku

Buďte dokonale svůdná! Liposukce Venušina pahorku pomůže od přebytečného tuku v intimních partiích.

Mám zájem

Ultrazvuková liposukce paží

Každá žena chce mít krásné paže, které může v létě odhalit. Ideální cesta k elegantním pažím je úprava jídelníčku a cvičení, když ale nezaberou, pomáhá liposukce.

Průběh zákroku

Ultrazvukovou liposukci paží provádíme v lokální anestezii. Tenkou kanylu zavede lékař v oblasti nad trojhlavým svalem (tricepsem) a odsaje tuk, který rozpustil působením ultrazvuku. Rozpuštěný tuk odsává lékař jednodušeji, nedochází ke ztrátě krve a netvoří se výrazné modřiny. Kůže se po ultrazvukové liposukci VaserLipo dobře přihojí, takže nevznikají kožní převisy.

Spolu s oblastí nad trojhlavým svalem je při liposukci vhodné ošetřit i horní část hrudníku v blízkosti paží zepředu i zezadu. Tukové polštáře v této oblasti totiž ovlivňují celkový vzhled paží.

Pro koho je liposukce paží vhodná?

Liposukce paží je vhodná pro pacienty a pacientky, kteří si přejí vytvarovat paže. Není ale vhodná jako řešení obezity a nemůže ovlivnit muskulaturu paží a tukové polštáře nad dvouhlavým svalem (bicepsem). Liposukce odstraní přebytečný tuk nad trojhlavým svalem a tím paže vytvaruje.


 

Napadla vás otázka týkající se ultrazvukové liposukce paží?

Využijte naši poradnu nebo se objednejte na nezávaznou konzultaci

Mám zájem

 Nevyplnili jste povinné pole.
Pole označené * jsou povinné