Přejít na MEDICOM Clinic
Loading...

Problematické partie

Dokážeme vám pomoci temeř s každou partii která vás trápí:

Podbradek • Paže • Záda • Bříško • Boky Hýždě • Stehna • Kolena • Lýtka • Venušin pahorek

Liposukce podbradku

Trápí vás dvojitá brada? Ultrazvuková liposukce podbradku Vaser Lipo vás problému bezpečně a bezbolestně zbaví. Omládněte díky liposukci podbradku!

Mám zájem

Liposukce paží

Už se nemůžete dívat na své uvolněné, objemné paže? Uvažujete nad liposukcí paží? Podívejte se na možnost liposukce pomocí VaserLipo od Medicom Clinic!

Mám zájem

Liposukce zad

Tukové faldíky na zádech trápí spoustu z nás. Zbavte se jich rychle a bezbolestně ultrazvukovou liposukcí zad přístrojem Vaser Lipo na klinice Medicom Clinic.

Mám zájem

Liposukce břicha

Liposukce břicha patří mezi nejoblíbenější zákroky. Díky přístroji Vaser Lipo se zbavíte tuku na břiše rychle, méně bolestivě a s okamžitými výsledky.

Mám zájem

Liposukce boků

Toužíte po přitažlivých souměrných bocích? Uvažujete nad liposukcí? Přečtěte si více o ultrazvukové liposukci boků přístrojem Vaser Lipo na Medicom Clinic!

Mám zájem

Liposukce hýždí

Liposukce hýždí nemusí být bolestivá. S přístrojem VaserLipo je šetrnější a kůže je po ní pevná a hladká.

Mám zájem

Liposukce stehen

Liposukce stehen VaserLipo vám pomůže k dokonalým stehnům bez zbytečné bolesti.

Mám zájem

Liposukce kolen

Liposukce kolen přístrojem VaserLipo je šetrná, kůže je po ní pevná a hladká. Liposukce kolen nemusí být zbytečně bolestivá.

Mám zájem

Liposukce Venušina pahorku

Buďte dokonale svůdná! Liposukce Venušina pahorku pomůže od přebytečného tuku v intimních partiích.

Mám zájem

Ultrazvuková liposukce kolen

Proč schovávat nohy v dlouhých sukních a volných kalhotách? Přebytečný tuk kolem kolen, který nespálilo ani cvičení a dieta, odsají naši lékaři šetrně při ultrazvukové liposukci kolen.

Průběh zákroku

Liposukci kolen provádíme většinou spolu s liposukcí stehen (odkaz na liposukci stehen), aby byl výsledek symetrický a působil přirozeně. Probíhá při lokální anestezii a lékař při ní odsává tuk z vnitřní strany kolen (z míst, kde se dotýkají). Přístroj tuk rozpouští působením ultrazvuku na emulzi, kterou lékař jednoduše odsaje. Díky tomu je ultrazvuková liposukce velmi šetrná, nedochází při ní ke ztrátě krve, kůže se snadno přihojí a nevytváří převisy.

Pro koho je liposukce kolen vhodná?

Liposukci kolen provádíme pacientkám, které nejsou spokojené s vnitřní linií svých nohou a přebytečný tuk se jim nepodařilo odstranit cvičením. Před samotným ošetřením vždy pacientky vyšetříme, abychom se ujistili, že nenastanou komplikace. Nikdy ale neprovádíme liposukci při celkové obezitě.

 

Napadla vás otázka týkající se ultrazvukové liposukce kolen?

Využijte naši poradnu nebo se objednejte na nezávaznou konzultaci

Mám zájem

 Nevyplnili jste povinné pole.
Pole označené * jsou povinné