Přejít na MEDICOM Clinic
Loading...

Problematické partie

Dokážeme vám pomoci temeř s každou partii která vás trápí:

Podbradek • Paže • Záda • Bříško • Boky Hýždě • Stehna • Kolena • Lýtka • Venušin pahorek

Liposukce podbradku

Trápí vás dvojitá brada? Ultrazvuková liposukce podbradku Vaser Lipo vás problému bezpečně a bezbolestně zbaví. Omládněte díky liposukci podbradku!

Mám zájem

Liposukce paží

Už se nemůžete dívat na své uvolněné, objemné paže? Uvažujete nad liposukcí paží? Podívejte se na možnost liposukce pomocí VaserLipo od Medicom Clinic!

Mám zájem

Liposukce zad

Tukové faldíky na zádech trápí spoustu z nás. Zbavte se jich rychle a bezbolestně ultrazvukovou liposukcí zad přístrojem Vaser Lipo na klinice Medicom Clinic.

Mám zájem

Liposukce břicha

Liposukce břicha patří mezi nejoblíbenější zákroky. Díky přístroji Vaser Lipo se zbavíte tuku na břiše rychle, méně bolestivě a s okamžitými výsledky.

Mám zájem

Liposukce boků

Toužíte po přitažlivých souměrných bocích? Uvažujete nad liposukcí? Přečtěte si více o ultrazvukové liposukci boků přístrojem Vaser Lipo na Medicom Clinic!

Mám zájem

Liposukce hýždí

Liposukce hýždí nemusí být bolestivá. S přístrojem VaserLipo je šetrnější a kůže je po ní pevná a hladká.

Mám zájem

Liposukce stehen

Liposukce stehen VaserLipo vám pomůže k dokonalým stehnům bez zbytečné bolesti.

Mám zájem

Liposukce kolen

Liposukce kolen přístrojem VaserLipo je šetrná, kůže je po ní pevná a hladká. Liposukce kolen nemusí být zbytečně bolestivá.

Mám zájem

Liposukce Venušina pahorku

Buďte dokonale svůdná! Liposukce Venušina pahorku pomůže od přebytečného tuku v intimních partiích.

Mám zájem

Ultrazvuková liposukce boků

Elegantní linie boků působí krásně žensky. Jak jí dosáhnout, když změna jídelníčku a cvičení nepomáhá? Účinné řešení je ultrazvuková liposukce boků.

Průběh zákroku

Zákroku na naší klinice vždy předchází vyšetření. Potom lékař na pacientčině těle „nakreslí“ oblasti, ze kterých bude tuk odsávat, aby byl výsledek rovnoměrný. Liposukci boků provádíme v lokální anestezii. Lékař mikrokanylou odsává tuk, který rozpustil působením ultrazvuku. Rozpuštěný tuk odsaje šetrněji než nerozpuštěný, kůže se díky tomu snadno přihojí, nevznikají kožní převisy a kůže je krásně hladká a bez výrazných modřin.

Pro koho je liposukce boků vhodná?

Liposukce boků je vhodná zvlášť pro ženy, kterým k bokům podle jejich přání nepomohlo cvičení a úprava jídelníčku. Není vhodná jako řešení obezity.


 

Napadla vás otázka týkající se ultrazvukové liposukce boků?

Využijte naši poradnu nebo se objednejte na nezávaznou konzultaci

Mám zájem

 Nevyplnili jste povinné pole.
Pole označené * jsou povinné