Přejít na MEDICOM Clinic
Loading...

Vaše příběhy

Podívejte se na příběhy žen a mužů, kteří podstoupili ultrazvukovou liposukci VASER Lipo.


Reference klientů

Lenula reference firmy cz

Lenula

30.12.2019

Jsem nadšená z prostředí kliniky, taky z přístupu lékařů, sester a recepčních. Všichni mají úsměv na tváři, jsou vstřícní, a hlavně řeší můj problém, který mně dlouhá léta trápil a z výsledků jsem nadšená. Konečně budu vést plnohodnotný život. Všem doporučuji.


Magič reference firmy cz

Magič

03.12.2019

Velmi všem doporučuji zákrok na klinice, kde jsem byla velmi spokojená, od personálu, příjmu, konzultace u pana doktora Prim. MUDr. Michal Puls CSc., zákroku a samotného výsledku, který je perfektní.


žaludová reference

žaludová

02.12.2019

Clinicu Medicon clinic vřele doporučuji, jsou tam úžasní doktoři a veškerý personál...... Pokaždé když jsem tam byla, cítila jsem se tam naprosto skvěle a věděla jsem, že jsem v dobrých rukou.


Michaela Duchoslavová reference

Michaela Duchoslavová

25.11.2019

Se vším jsem naprosto spokojená a jsem moc ráda, že jsem si pro zákrok vybrala právě MEDICOM Clinic. :) Každý je velmi usměvavý a nápomocný, člověk se cítí jako by byl obklopen anděli :) a to krásné a čisté prostředí tomu dodává takovou tu "třešničku na dortu". :) Moc děkuji!


Reindlova Hana reference firmy cz

Reindlova Hana

09.11.2019

Můžu jen doporučit, přístup lékaře Mudr. Pavel Horyna byl úžasný vše vysvětlil na dotazy odpověděl. Na klinice jsem se cítila jako doma sestřičky sanitárku recepční užasni. Moc děkuji za vše a určitě se zase obrátím s jiným zákrokem na pana doktora.


Lucie28 reference

Lucie28

07.11.2019

Dobry den byla sem u vás velice spokojená. Celému vašemu týmu dávám palec na horu

Daniela reference

Daniela

30.10.2019

Medicom clinic môžem jedine chváliť. Úžasný prístup, všetci sú vždy usmiati a ochotní. Pán doktor Fiala je naozaj profesionál a od prvej konzultácie až po poslednú kontrolu som zakaždým mala pocit, že mi venuje 100% záujmu a snahy o čo najlepší výsledok. Ak by som sa mala znovu rozhodovať, kde si dať niečo "vylepšiť", tak Medicom je prvá voľba.


Registrovaný uživatel  reference

Registrovaný uživatel

27.10.2019

Velice jsem ráda, že jsem si vybrala tuto klinika, naprostá spokojenost!


Zuzana reference firmy cz

Zuzana

22.10.2019

Služby Medicom Clinic si velice pochvaluji a tímto i doporučuji. Již od příchodu na recepci je znát profesionalita a vstřícnost personálu. Se zákroky lékařů jsem nad míru spokojena, vždy odvedou dokonalou práci a při tom neztrácejí lidský přístup.


Markéta reference firmy cz

Markéta

18.10.2019

Nejlepší klinika v ČR s TOP doktory a personálem. Cením si nejvíce jejich lidského a srdečného přístupu a profesionálních výkonů. Já i moje maminka. Obe jsme byly se zákroky 100% spokojeny.


Registrovaný uživatel reference

Registrovaný uživatel

12.10.2019

Děkuji Vám za milý a profesionální přístup.


Iva reference firmy cz

Iva

08.10.2019

S vaší prací i servisem kolem jsem byla maximálně spokojená a v případě potřeby se obrátím zase na vás. O jiné klinice bych ani neuvažovala. Děkuji.


Petra Kamínková reference

Petra Kamínková

16.09.2019

Mohu jen doporučit, příjemné prostředí kliniky, kvalitní práce lékařů a skvělý přístup sester. Vybírala jsem dlouho ale vyplatilo se. Díky celému týmů Medicom Clinic za to, že dělají svou práci dobře a rádi 


Marcela Spaská  reference firmy cz

Marcela Spaská

05.09.2019

Veliká spokojenost. Skvělý tým báječných lidí. Cítila jsem se na klinice jako v bavlnce. Veliký děkuji, panu MUDr Pavlovi Horynovi a jeho sestřičce Leničce. Jsou báječný.


Radkarose reference

Radkarose

02.09.2019

Když mne pan doktor odpověděl na můj dotaz před operací ve 22:00, kdy měl dovolenou, věděla jsem, že to je ten pravý lékař pro mě. V pana doktora mám naprostou důvěru. Děkuji moc. Výsledek dokonalý.


VlajkaNos reference

VlajkaNos

25.08.2019

Se vším jsem byla naprosto spokojena ,jak s prostředím doktorem aj personálem.


Registrovaný uživatel reference

Registrovaný uživatel

21.08.2019

Se zákrokem jsem maximálně spokojená. Liposukcí boků jsem "ztratila" v pase 7 cm. Personál kliniky velice vstřícný a milý. Pan doktor Petros Christodoulou "využil" odebraný tuk, který mi zapracoval do podkoží obličeje, krku a dekoltu speciálními jehličkami. Jelikož jsem kosmetička, dokážu efekt zhodnotit. Běžnými kosmetickými procedurami nelze tak velkého efektu docílit. Viditelná hydratace, vypnutí a omlazení. I po měsíci oba zákroky stále "pracují". Byl nastartován proces větší tvorby kolagenu a elastinu. Rozhodně doporučuji.


Gabriela Hotárková reference

Gabriela Hotárková

15.08.2019

Všem vřele doporučuji, byla jsem na zákroku u pana doktora Pachmana a obrovská spokojenost naprosto se vším, celkově s klinikou.

Vitalita  reference

Vitalita

14.08.2019

Děkuji pane doktore, díky vašemu skvělému výkonu 80 % mých přátel stálo mými nepřáteli, protože mi závidí. Děkuji za skvělou práci.


Střelka reference

Střelka

12.08.2019

Jsem velice spokojená nejen s výsledkem, který je super, ale též s lidským a přátelským přístupem. Jen tak dál, ať máte spoustu spokojených zákazníků, jako jsem já :-)