Přejít na MEDICOM Clinic
Loading...

Vaše příběhy

Podívejte se na příběhy žen a mužů, kteří podstoupili ultrazvukovou liposukci.


Reference klientů

GabMa reference

GabMa

31.12.2021

S péčí a výsledky zákroků jsem spokojena a věřím, že tomu tak bude i v budoucnu.


PaVan reference

PaVan

31.12.2021

Byla jsem naprosto nadsena pristupem lekaru, sestricek,vse na vysoke urovni, chvalim i krasne prostredi.


Lucie reference firmy cz

Lucie

30.12.2021

Tuto kliniku mohu vřele jen doporučit, příjemné prostředí, milý a ochotný personál ,jsem ráda, že jsem si vybrala právě tuto kliniku v Praze pro muj zákrok.


NikS reference

NikS

12.12.2021

Byla jsem velmi spokojená a určitě zase využiju vašich služeb. Jste všichni skvělí a profesionální. Moc vám děkuji :-)


JaHok reference

JaHok

05.12.2021

Dobrý den, není co vytknout. Péče sester, recepčních i pana doktora byla úžasná. Jsem moc ráda, že jsem se svěřila do péče vaší kliniky. Jsem nadmíru spokojená a všem jen doporučuji. Děkuji celému týmu za podporu, uklidnění před operací i po operaci. Jste užasní 


KATKA Jambriškinová   reference firmy cz

KATKA Jambriškinová

26.11.2021

Moc děkuji panu doktorovi Pulsovi, za ten nejlepší a hlavně profesionální přístup. Lepšího pana doktora jsem si nemohla vybrat! Celkově hodnotím tuto kliniku, jako nejlepší volbu. Sestřičky úžasný, ochotný, nemám opravdu co vytknout. Byla jsem maximálně spokojena!


KatH reference

KatH

19.11.2021

Medicom Clinic rozhodně mohu doporučit. Vyhovoval mi veškerý servis ohledně předoperačních vyšetření, vše zařídili k mému pohodlí. Všichni byli milí a vstřícní. Doprava zdarma po operaci v rámci Prahy je příjemný bonus.


Pakumst reference firmy cz

Pakumst

19.11.2021

Jsem absolutně spokojena s výsledkem zákroku. Super přístup sestřiček, velmi milý a šikovný pan doktor. Pavlína


Holubova Lucie  reference firmy cz

Holubova Lucie

01.11.2021

Na kliniku jsem přicházela s mírnou nervozitou, ale už při prvním kontaktu s příjemným personálem a posezením v čekacím salonku, který navodí klidnou atmosféru, jsem se cítila uvolněně. Přesně to, co si přejete před jakýmkoliv zákrokem.


LMo  reference

LMo

29.10.2021

Cítila jsem se od prvního telefonického kontaktu až po první kontrolu po zákroku jak vítaný a milý klient. Pana doktora Ondrejku znám už z dřívějška a je stejně milý jako výborný odborník. Je radost u vás pobýt. Všichni jsou na vysoké úrovni.


Dominika Bu  reference firmy cz

Dominika Bu

14.10.2021

Naprosto profesionální přístup lékařů. Skvělá klinika.


Šárka Macková reference

Šárka Macková

01.10.2021

Profesionální přístup, krásně odvedená práce a nádherné prostředí.


LOn reference

LOn

29.09.2021

Luxusní péče...Luxusní výsledek...Děkuji 


Ivko reference

Ivko

27.09.2021

Děkuji za vzornou péči ve všech oblastech Vaší kliniky. S výsledkem svého zákroku jsem velice spokojena. Nemám žádné připomínky a mohu Vaši kliniku vřele doporučit. :)


Klára Dvořáková  reference firmy cz

Klára Dvořáková

23.09.2021

Kliniku mohu jen doporučit. Opravdu špičkový přístup doktorů a celého personálu. Pooperační péče na jedničku. S výsledkem operace jsem velmi spokojená a moc tím chci poděkovat panu MUDr. Pavlovi Horynovi za úžasně odvedenou práci


Milliondrousek reference firmy cz

Milliondrousek

11.09.2021

Se službami Medicom Clinic jsem spokojená. Veškerý personál byl velice vstřícný a pan primář Pachman je zkušený profesionál. Kladně hodnotím zasílání SMS s připomenutím termínů


Kateřina Hurábová  reference firmy cz

Kateřina Hurábová

27.08.2021

Medicom Clinic rozhodně mohu doporučit. Vyhovoval mi veškerý servis ohledně předoperačních vyšetření, vše zařídili k mému pohodlí. Všichni byli milí a vstřícní. Možná doprava po Praze zdarma po zákroku je určitě vítaný bonus.


Tereza Veselá  reference firmy cz

Tereza Veselá

03.08.2021

VerP reference

VerP

12.07.2021

Dobrý den, velice děkuji za Vaše služby. Byla jsem příjemné překvapená, jak jsou všichni milí a ochotni. Nejen slečny či paní na recepci, které jsou pokaždé usměvavé a se vším pomůžou, ale také samotný zákrok a následná péče ve vaší klinice byla naprosto úžasná. Tedy i samotný pan dr. Pachman, který zákrok dělal je pan doktor na pravém místě. Ještě jednou velice děkuji :)


Blazkova Michaela  reference firmy cz

Blazkova Michaela

01.07.2021

Na Medicom budu mít vždy ty nejlepší vzpomínky. Přišla jsem s velkou nadějí a snem, odcházela jsem naprosto spokojená ve všech ohledech. Nejvíc samozřejmě s výsledkem operace. Moc děkuji všem a nejvíce panu doktoru Pachmanovi