Přejít na MEDICOM Clinic
Loading...

Problematické partie

Dokážeme vám pomoci temeř s každou partii která vás trápí:

Podbradek • Paže • Záda • Bříško • Boky Hýždě • Stehna • Kolena • Lýtka • Venušin pahorek

Liposukce podbradku

Trápí vás dvojitá brada? Ultrazvuková liposukce podbradku Vaser Lipo vás problému bezpečně a bezbolestně zbaví. Omládněte díky liposukci podbradku!

Mám zájem

Liposukce paží

Už se nemůžete dívat na své uvolněné, objemné paže? Uvažujete nad liposukcí paží? Podívejte se na možnost liposukce pomocí VaserLipo od Medicom Clinic!

Mám zájem

Liposukce zad

Tukové faldíky na zádech trápí spoustu z nás. Zbavte se jich rychle a bezbolestně ultrazvukovou liposukcí zad přístrojem Vaser Lipo na klinice Medicom Clinic.

Mám zájem

Liposukce břicha

Liposukce břicha patří mezi nejoblíbenější zákroky. Díky přístroji Vaser Lipo se zbavíte tuku na břiše rychle, méně bolestivě a s okamžitými výsledky.

Mám zájem

Liposukce boků

Toužíte po přitažlivých souměrných bocích? Uvažujete nad liposukcí? Přečtěte si více o ultrazvukové liposukci boků přístrojem Vaser Lipo na Medicom Clinic!

Mám zájem

Liposukce hýždí

Liposukce hýždí nemusí být bolestivá. S přístrojem VaserLipo je šetrnější a kůže je po ní pevná a hladká.

Mám zájem

Liposukce stehen

Liposukce stehen VaserLipo vám pomůže k dokonalým stehnům bez zbytečné bolesti.

Mám zájem

Liposukce kolen

Liposukce kolen přístrojem VaserLipo je šetrná, kůže je po ní pevná a hladká. Liposukce kolen nemusí být zbytečně bolestivá.

Mám zájem

Liposukce Venušina pahorku

Buďte dokonale svůdná! Liposukce Venušina pahorku pomůže od přebytečného tuku v intimních partiích.

Mám zájem

Ultrazvuková liposukce břicha

Větší bříško trápí ženy i muže. Co s ním, když cvičení nezabralo? Šetrné řešení je ultrazvuková liposukce. Ta navíc vyhlazuje jizvy po operacích.

Průběh zákroku

Liposukci břicha provádíme v lokální anestezii. Do ošetřovaného místa zavede lékař mikrokanylu a tuk pomocí ultrazvuku rozpustí na emulzi. Odsátí rozpuštěného tuku je šetrnější, po ultrazvukové liposukci se proto kůže přihojí snadněji než po klasické tumescenční liposukci. Rekonvalescence je až o polovinu kratší. Pro břicho je ultrazvuková liposukce obzvlášť vhodná, tuk na břiše je totiž tužší a těžko se bez rozpuštění odsává.

Liposukce břicha vyhlazuje i pooperační jizvy. Jizvy jsou spojené od povrchu kůže do podkoží, není v nich proto prostor pro tuk a vytváří se prohlubně. Odsátí tuku z břicha kůži vyrovná a jizvy nejsou tolik výrazné.

Pro koho je liposukce břicha vhodná?

Ultrazvuková liposukce břicha je vhodná pro pacienty, kteří jsou v dobrém zdravotním stavu a netrpí obezitou. U mužů je kvůli tužšímu tuku výrazně vhodnější než klasická tumescenční liposukce.

Foto před a po ultrazvukové liposukci

před zákrokem
po zákroku
před zákrokem
po zákroku
před zákrokem
po zákroku
před zákrokem
po zákroku
Napadla vás otázka týkající se ultrazvukové liposukce břicha?

Využijte naši poradnu nebo se objednejte na nezávaznou konzultaci

Mám zájem

 Nevyplnili jste povinné pole.
Pole označené * jsou povinné