Přejít na MEDICOM Clinic
Loading...

Problematické partie

Dokážeme vám pomoci temeř s každou partii která vás trápí:

Podbradek • Paže • Záda • Bříško • Boky Hýždě • Stehna • Kolena • Lýtka • Venušin pahorek

Liposukce podbradku

Trápí vás dvojitá brada? Ultrazvuková liposukce podbradku Vaser Lipo vás problému bezpečně a bezbolestně zbaví. Omládněte díky liposukci podbradku!

Mám zájem

Liposukce paží

Už se nemůžete dívat na své uvolněné, objemné paže? Uvažujete nad liposukcí paží? Podívejte se na možnost liposukce pomocí VaserLipo od Medicom Clinic!

Mám zájem

Liposukce zad

Tukové faldíky na zádech trápí spoustu z nás. Zbavte se jich rychle a bezbolestně ultrazvukovou liposukcí zad přístrojem Vaser Lipo na klinice Medicom Clinic.

Mám zájem

Liposukce břicha

Liposukce břicha patří mezi nejoblíbenější zákroky. Díky přístroji Vaser Lipo se zbavíte tuku na břiše rychle, méně bolestivě a s okamžitými výsledky.

Mám zájem

Liposukce boků

Toužíte po přitažlivých souměrných bocích? Uvažujete nad liposukcí? Přečtěte si více o ultrazvukové liposukci boků přístrojem Vaser Lipo na Medicom Clinic!

Mám zájem

Liposukce hýždí

Liposukce hýždí nemusí být bolestivá. S přístrojem VaserLipo je šetrnější a kůže je po ní pevná a hladká.

Mám zájem

Liposukce stehen

Liposukce stehen VaserLipo vám pomůže k dokonalým stehnům bez zbytečné bolesti.

Mám zájem

Liposukce kolen

Liposukce kolen přístrojem VaserLipo je šetrná, kůže je po ní pevná a hladká. Liposukce kolen nemusí být zbytečně bolestivá.

Mám zájem

Liposukce Venušina pahorku

Buďte dokonale svůdná! Liposukce Venušina pahorku pomůže od přebytečného tuku v intimních partiích.

Mám zájem

Ultrazvuková liposukce stehen

Široká stehna trápí i ženy s drobnou postavou. Co dělat, když se vám nedaří přebytečného tuku zbavit cvičením? Svěřte se našim lékařům a ultrazvukové liposukci stehen.

Průběh zákroku

Na naší klinice provádíme liposukci vnějších stehen (tedy odsátí tuku z vnější strany) a vnitřních stehen. Oba zákroky probíhají v lokální anestezii. Lékař zavede do podkoží mikrokanylu, kterou šetrně odsaje rozpuštěný tuk. Tuk rozpouští působení ultrazvuku, díky kterému se kůže po liposukci snadno přihojí. U pacientek s hladkou kůží tak nevznikají kožní převisy, doba rekonvalescence je navíc až o polovinu kratší.

Spolu s liposukcí stehen často provádíme i liposukci kolen (odkaz na liposukci kolen). Tak docílíme dokonale symetrického dojmu.

Pro koho je liposukce stehen vhodná?

Liposukce stehen je vhodná pro pacientky, kterým se nedaří tuk na stehnech spálit cvičením. Odsátím části tuku docílíme především vytvarování stehen do symetrického tvaru. Úplné odsátí tuku na přání pacientek provádíme, při něm je ale třeba provést i liposukci dalších oblastí, aby celkový výsledek nepůsobil asymetricky. Liposukce rozhodně není vhodné řešení obezity.

Napadla vás otázka týkající se ultrazvukové liposukce stehen?

Využijte naši poradnu nebo se objednejte na nezávaznou konzultaci

Mám zájem

 Nevyplnili jste povinné pole.
Pole označené * jsou povinné