Přejít na MEDICOM Clinic
Loading...

Vaše dotazy a naše odpovědi

Cena Liposukce Břicha

12.07.2016 - Liposukce

Dobrý den chci se zeptat jestli má v mém případě význam dělat liposukci Břicha a boků dle přiložených fotek. Pokud ano jakou metodou a jaká je cena těchto zákroků. dále by mě zajímala doba rekonvalescence. Jestli je možné zákrok provést s lokální anestezijí a po zákroku se sám dopravit domů. A jak dlouho trvá celková rekonvalescence a jestli je nutné nosit stahovací prádlo a jak dlouho. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, dle zaslaných fotografií doporučuji laserovou liposukci břicha - Lipo Define - 34.990,-Kč nebo Slim lipo - 44.990,-Kč. Zákrok probíhá v lokální anestezii a je možné najednou upravit jen jednu oblast. Doba rekonvalescence a klidový režim, stejně tak nošení kompresivního prádla je 3-4 týdny. Po zákroku není možné řídit, odvoz po Praze i Brně pro naše klienty zajišťujeme. Na konzultaci se můžete objednat na tel. čísle - 800 254 642.

Zobrazit

Liposukce boku

11.07.2016 - Liposukce

Dobrý den. Chtela bi jsem si udelat Loposukce boku. Kolik bi to se vsim vsudi stalo. Jak dlouho potom nebudu moct delat Sport? Scim vsem musim pocitat? Je mozne jsi udelat poradni Termin? Stalo bi to neco?
Dekuju moc
S pozdravem Adela

Dobrý den, před každým zákrokem je nutná osobní konzultace, na liposukce je bezplatná a nezávazná.
Boky lze odsát jak tumescentní liposkcí - 24.990,-Kč, tak laserovou liposukcí - LipoDefine - 34.990,-Kč, tak také Slim lipo - 44.990,-Kč, která je nejšetrnější. Rekonvalescence se odvíjí dle zvolené metody odsátí, minimálně počítejte 3 týdny rekonvalescence. Na konzultaci se můžete objednat na tel. čísle - 800 254 642.

Zobrazit

cena

08.07.2016 - Liposukce

Dobrý den,

kolik u vás prosím stojí liposukce břicha?

Děkuji a hezký den
S pozdravem Veronika

Dobrý den, cena tumescentní liposukce břicha je 24.990,-Kč, laserové Lipo Define 34.990,-Kč a laserové Slim lipo - 44.990,-Kč. V ceně zákroku je kompresivní prádlo a předoperační vyšetření, které Vám provedeme u nás na klinice. Před každým zákrokem je nutná osobní konzultace u nás na klinice, termín na zákrok je možné rezervovat do 3 týdnů, záleží na druhu zvolené liposukce.Na nezávaznou bezplatnou konzultaci se můžete objednat na tel. čísle - 800 254 642.

Zobrazit

tuk

08.07.2016 - Liposukce

dobry den,
rada bych se zeptala co je lepsi ci vice efektivnejsi nebo mozna je to na stejne urovni jen je to na telu ci cloveku. Rozhoduji se mezi mrazenim tukem a nebo liposukci. Jsem neznalez v obou vecech tudiz nevim. Ano je to na konzultaci, ale prece je neco kde se da vysvetlit rozdil a ktery zpusob zvolit. Dekuji

Dobrý den, záleží jakou oblast byste chtěla řešit, jak ta oblast vypadá, kolik je v dané oblasti podkožního tuku, jaký jste typ postavy, jak moc byste chtěla redukovat podkožní tuk. Na tomto všem záleží, proto je nutná osobní konzultace, kde Vám naše odborná konzultantka vše o jednotlivých zákrocích vysvětlí a doporučí Vám pro Vás nejvhodnější řešení. Liposukce je radikálnější řešení, je možné při jednom zákroku redukovat podkožní tuk v celé dané oblasti - např. celé břicho, celá stehna, celé boky atd. Pri zmražení tuku dochází k ošetření lokalizované oblasti, je to méně náročný zákrok, i co se týče rekonvalescence. Více na osobní konzultaci - objednat se můžete na tel. čísle - 800 254 642.

Zobrazit

Liposukce slimlipo vnitrnich stehen

05.07.2016 - Liposukce

Dobry vecer, chtela bych se zeptat, kolik by stala liposukce slimlipo vnitrnich stehen? Dekuji za odpoved
S pozdravem Michaela

Dobrý den, liposukce Slim lipo vnitřních stehen stojí na naší klinice 44.990,-Kč. Velmi často tuto oblast odsáváme najednou i s oblastí kolen. Cena zůstává stejná. Na konzultaci se můžete objednat na tel. čísle - 800 254 642.

Zobrazit

1 2 3 4 5 6 7 8