Přejít na MEDICOM Clinic
Loading...

Ultrazvuková liposukce nové generace

Jedná se o revoluční technologii, která dokáže odsát tuk ze všech oblastí těla bez bolesti, otoků a modřin. Velkou výhodou je rychlejší rekonvalescence po zákroku a zpevněná kůže v operované oblasti. Výsledkem této ultrazvukové liposukce je tak pevné, štíhlé a krásně tvarované tělo. Důkazem o kvalitě a výhodách této metody je jeho schválení americké instituce FDA (Food and Drug Administration) v roce 2002. Podle zkušeností odborníků a také pacientů, kteří již tento druh liposukce vyzkoušeli, jsou výsledky viditelné již po jednom sezení. Pacienti si velice pochvalují krátkou dobu rekonvalescence a téměř žádnou bolestivost zvláště ve srovnání s klasickou liposukcí.

Srovnání liposukčních technik s ultrazvukovou liposukcí

  Ultrazvuková liposukce Tumescentní liposukce Liposukce v celkové anestezii
Anestezie Provádí se v lokální i celkové anestezii. Provádí se pouze v lokální anestezii. Provádí se pouze v celkové anestezii.
Počet oblastí, které lze odsát v jednom zákroku V lokální anestezii lze odsát jednu oblast, v celkové anestezii i více oblastí. Lze odsát pouze jednu oblast. Lze odsát více oblastí.
Rekonvalescence Doba rekonvalescence je výrazně kratší než u jiných typů liposukce, a to i v případě podstoupení ultrazvukové liposukce v celkové anestezii. Návrat k běžným aktivitám je téměř okamžitý. Kratší doba rekonvalescence než u liposukce v celkové anestezii, není nutná hospitalizace na klinice. Do běžných aktivit je možné zapojit se po 3 dnech. Liposukce v celkové anestezii vyžaduje dlouhodobější rekonvalescenci, jelikož se operované místo déle hojí. Dle rozsahu zákroku je nutný jeden až dva týdny v pracovní neschopnosti.
Zpevnění a vypnutí povolené pokožky po zákroku Díky působení ultrazvuku dochází po zákroku k viditelnému zpevnění a vypnutí pokožky v operované oblasti. U tumescentní liposukce nedochází k žádnému výraznému zpevnění a vypnutí pokožky po zákroku. Podobně jako u tumescentní liposukce nedochází k žádnému výraznému zpevnění a vypnutí pokožky po zákroku.
Bolestivost, modřiny, otoky Oproti ostatním typům liposukce je bolestivost minimální. Je to dáno tím, že ultrazvuk působí pouze na tukové buňky a nedochází tedy k narušení okolních tkání. Po zákroku se v operovaném místě zpravidla neobjevují modřiny a otoky. Jedná se o nejšetrnější liposukční techniku. Po zákroku se obvykle objeví mírné bolesti, připomínající pohmoždění či namožení svalů. Mohou se také objevit slabé nerovnosti, modřiny a otoky, které jsou minimalizovány nošením kompresivního prádla. U běžné liposukce je bolestivost větší, jelikož při ní dochází k mechanickému rozrušení tukových buněk. Po zákroku se v operovaném místě mohou objevit nerovnosti, modřiny a otoky, které jsou minimalizovány nošením kompresivního prádla.

Kůže viditelně pevnější

Mimořádná účinnost ultrazvukové liposukce spočívá nejen v zeštíhlení ošetřené partie, ale také v jejím zpevnění. Působením ultrazvuku se kůže v odsávané oblasti po zákroku rychle stáhne, takže není uvolněná a ochablá, jako tomu bývá u jiných typů liposukce. Tento efekt prokázala lékařská studie provedená ve Francii. Dobrovolníci si při ní nechali ošetřit jednu nohu tradiční tumescentní liposukcí a druhou ultrazvukovým přístrojem. V druhém případě byla kůže viditelně hladší a pevnější, a to dokonce i tehdy, když předtím takovou kvalitu neměla. Zbavte se i vy tuku z problematických partií snadno a rychle pomocí ultrazvukové liposukce! Kontaktujte nás a objednejte se na nezávaznou bezplatnou konzultaci.

Pro koho je ultrazvuková liposukce vhodná?

Ultrazvuková liposukce pomáhá ženám i mužům zbavit se přebytečného tuku v problematických partiích, kterého se nelze zbavit ani dietami či cvičením. Je však důležité si uvědomit, že žádný druh liposukce není řešením obezity. V ideálním případě by tedy postava měla být celkově štíhlá, s tukem usazeným pouze v určitých problematických oblastech. Nezbytnou podmínkou pro podstoupení ultrazvukové liposukce je také dobrý zdravotní stav a předcházející vyšetření. Zvažujete podstoupení ošetření, ale nejste si jistá, zda je pro vás tento zákrok vhodný? Neváhejte nás kontaktovat a sjednat si nezávaznou konzultaci, během které se dozvíte vše, co vás zajímá.

Nejčastější dotazy

Mohu si nechat odsát více oblastí najednou?

Ano, ultrazvuková liposukce to umožňuje, jelikož se provádí i v celkové anestezii. Vždy je ale nutná konzultace s lékařem, který vám doporučí to nejlepší řešení a také určí, kolik tuku je možné během zákroku odsát. V lokální anestezii lze zpravidla odsát pouze jednu oblast, případně dvě menší.

Jak dlouhá je rekonvalescence a kdy uvidím výsledek?

Délka rekonvalescence závisí na rozsahu zákroku, na množství odsátého tuku a na počtu oblastí, které byly v rámci jednoho zákroku odsáty. Výhodou ultrazvukové liposukce je výrazně kratší doba rekonvalescence, jelikož při zákroku nejsou díky ultrazvuku zasaženy okolní tkáně. Netvoří se otoky ani modřiny a hojení není bolestivé. Návrat do běžných aktivit je možný téměř okamžitě - již po dvou dnech se můžete vrátit do zaměstnání. Výsledky jsou ve většině případů vidět ihned po zákroku, konečný výsledek je možné hodnotit za tři měsíce.

V čem je ultrazvuková liposukce lepší než ostatní liposukční techniky?

Ultrazvuková liposukce je k tělu mnohem šetrnější než ostatní techniky. Je to způsobeno především ultrazvukovými vlnami, které působí pouze na tukové buňky. Nejsou tak poškozeny okolní tkáně, nedochází ke krvácení, odsává se čistý tuk, netvoří se otoky ani modřiny. Výrazně se snižuje bolestivost po zákroku a také doba celkové rekonvalescence. Obrovskou výhodou oproti jiným technikám je zpevnění a vypnutí pokožky v operované oblasti. Dalším rozdílem jsou i mnohem lepší výsledky v drobných oblastech jako jsou paže, kolena či podbradek.

Je pro mě tato metoda vhodná?

Ultrazvuková liposukce je vhodná pro všechny, koho trápí nadbytečný tuk v problémových oblastech a kterého se jim nedaří zbavit cvičením ani dietami. Liposukce však není léčbou obezity a lze ji provést pouze u klientů ve stabilizovaném zdravotním stavu.

Je ultrazvuková liposukce vhodná i pro muže?

Samozřejmě, tato liposukce je vhodná jak pro ženy, tak pro muže. Navíc v poslední době dochází ke zvýšenému zájmu mužů o liposukci, a to především o liposukci břicha a prsou. Právě muži ocení zpevnění a vypnutí pokožky v operované oblasti, ke kterému u ultrazvukové liposukce dochází.

Kolik ultrazvuková liposukce stojí?

Cena ultrazvukové liposukce se pohybuje od 50 300 Kč/jedna oblast (ceny jsou kompletní a zahrnují předoperační vyšetření, kompresivní prádlo i případné léky).
Objednejte se na nezávaznou konzultaci ZDARMA!

Neváhejte nás kontaktovat, jsme tu pro Vás!

Mám zájem

 Nevyplnili jste povinné pole.
Pole označené * jsou povinné