Přejít na MEDICOM Clinic
Loading...

Problematické partie

Dokážeme vám pomoci temeř s každou partii která vás trápí:

Podbradek • Paže • Záda • Bříško • Boky Hýždě • Stehna • Kolena • Lýtka • Venušin pahorek

Liposukce podbradku

Trápí vás dvojitá brada? Ultrazvuková liposukce podbradku Vaser Lipo vás problému bezpečně a bezbolestně zbaví. Omládněte díky liposukci podbradku!

Mám zájem

Liposukce paží

Už se nemůžete dívat na své uvolněné, objemné paže? Uvažujete nad liposukcí paží? Podívejte se na možnost liposukce pomocí VaserLipo od Medicom Clinic!

Mám zájem

Liposukce zad

Tukové faldíky na zádech trápí spoustu z nás. Zbavte se jich rychle a bezbolestně ultrazvukovou liposukcí zad přístrojem Vaser Lipo na klinice Medicom Clinic.

Mám zájem

Liposukce břicha

Liposukce břicha patří mezi nejoblíbenější zákroky. Díky přístroji Vaser Lipo se zbavíte tuku na břiše rychle, méně bolestivě a s okamžitými výsledky.

Mám zájem

Liposukce boků

Toužíte po přitažlivých souměrných bocích? Uvažujete nad liposukcí? Přečtěte si více o ultrazvukové liposukci boků přístrojem Vaser Lipo na Medicom Clinic!

Mám zájem

Liposukce hýždí

Liposukce hýždí nemusí být bolestivá. S přístrojem VaserLipo je šetrnější a kůže je po ní pevná a hladká.

Mám zájem

Liposukce stehen

Liposukce stehen VaserLipo vám pomůže k dokonalým stehnům bez zbytečné bolesti.

Mám zájem

Liposukce kolen

Liposukce kolen přístrojem VaserLipo je šetrná, kůže je po ní pevná a hladká. Liposukce kolen nemusí být zbytečně bolestivá.

Mám zájem

Liposukce Venušina pahorku

Buďte dokonale svůdná! Liposukce Venušina pahorku pomůže od přebytečného tuku v intimních partiích.

Mám zájem

Ultrazvuková liposukce podbradku

Přebytečný tuk v podbradku není spojený s nadváhou. Na podbradek totiž nejde cvičit, a tak trápí i štíhlé. Liposukce podbradku je řešení: krásně vykreslí linii spodní čelisti, zúží krk a opticky ho prodlouží.

Průběh zákroku

Ultrazvukovou liposukci provádíme samostatně v lokální anestezii, nebo při ošetření více partií v celkové. Odstranění podbradku s pomocí ultrazvuku je šetrnější než jiné typy liposukce, ultrazvuk totiž tuk rozpouští, takže je jednodušší ho odsát. Díky tomu nevznikají výrazné modřiny, nedochází ke ztrátě krve a kůže je po ultrazvukové liposukci krásně hladká. Podobné výsledky má laserová liposukce, kterou také provádíme na naší klinice.

Pro koho je liposukce podbradku vhodná?

Ultrazvuková liposukce podbradku je vhodná pro všechny pacienty a pacientky, které trápí přebytečný tuk v podbradku. Před ošetřením provádíme u všech pacientů předoperační vyšetření, abychom vyloučili komplikace. Liposukce ale není vhodná jako řešení obezity. Vždy přichází na řadu až tehdy, když se vám nedaří řešit přebytečný tuk jinak.

Napadla vás otázka týkající se ultrazvukové liposukce podbradku?

Využijte naši poradnu nebo se objednejte na nezávaznou konzultaci

Mám zájem

 Nevyplnili jste povinné pole.
Pole označené * jsou povinné