Přejít na MEDICOM Clinic
Loading...

Problematické partie

Dokážeme vám pomoci temeř s každou partii která vás trápí:

Podbradek • Paže • Záda • Bříško • Boky Hýždě • Stehna • Kolena • Lýtka • Venušin pahorek

Liposukce podbradku

Trápí vás dvojitá brada? Ultrazvuková liposukce podbradku Vaser Lipo vás problému bezpečně a bezbolestně zbaví. Omládněte díky liposukci podbradku!

Mám zájem

Liposukce paží

Už se nemůžete dívat na své uvolněné, objemné paže? Uvažujete nad liposukcí paží? Podívejte se na možnost liposukce pomocí VaserLipo od Medicom Clinic!

Mám zájem

Liposukce zad

Tukové faldíky na zádech trápí spoustu z nás. Zbavte se jich rychle a bezbolestně ultrazvukovou liposukcí zad přístrojem Vaser Lipo na klinice Medicom Clinic.

Mám zájem

Liposukce břicha

Liposukce břicha patří mezi nejoblíbenější zákroky. Díky přístroji Vaser Lipo se zbavíte tuku na břiše rychle, méně bolestivě a s okamžitými výsledky.

Mám zájem

Liposukce boků

Toužíte po přitažlivých souměrných bocích? Uvažujete nad liposukcí? Přečtěte si více o ultrazvukové liposukci boků přístrojem Vaser Lipo na Medicom Clinic!

Mám zájem

Liposukce hýždí

Liposukce hýždí nemusí být bolestivá. S přístrojem VaserLipo je šetrnější a kůže je po ní pevná a hladká.

Mám zájem

Liposukce stehen

Liposukce stehen VaserLipo vám pomůže k dokonalým stehnům bez zbytečné bolesti.

Mám zájem

Liposukce kolen

Liposukce kolen přístrojem VaserLipo je šetrná, kůže je po ní pevná a hladká. Liposukce kolen nemusí být zbytečně bolestivá.

Mám zájem

Liposukce Venušina pahorku

Buďte dokonale svůdná! Liposukce Venušina pahorku pomůže od přebytečného tuku v intimních partiích.

Mám zájem

Ultrazvuková liposukce hýždí

Cesta ke krásnému zadečku je složitá, často k dokonalosti nepomůže ani pravidelné cvičení. Jak se zbavit přebytečného tuku? Objednejte se na ultrazvukovou liposukci hýždí.

Průběh zákroku

Ultrazvukovou liposukci hýždí provádíme při lokální anestezii. Lékař zavede mikrokanylu a odsává tuk, postupuje ze stran směrem ke kostrči. Přístroj tuk rozpouští, takže ho odsává lékař jednoduše a šetrně. Po ultrazvukové liposukci se proto kůže lehce přihojí, nevznikají kožní převisy a rekonvalescence je až o polovinu kratší než u klasické tumescenční liposukce.

Na přání pacientek provádíme i liposukci v oblasti rýhy mezi zadečkem a stehny. Tam je ale nutné počítat s možností prověšení zadečku, který odsátím tuku ztratí oporu.

Pro koho je ultrazvuková liposukce hýždí vhodná?

Ultrazvuková liposukce je vhodná pro pacientky, které jsou v dobrém zdravotním stavu, před samotným zákrokem proto pacientku vyšetříme, abychom předešli možným komplikacím. Liposukce rozhodně není vhodné řešení obezity.

Foto před a po ultrazvukové liposukci

před zákrokem
po zákroku
Napadla vás otázka týkající se ultrazvukové liposukce hýždí?

Využijte naši poradnu nebo se objednejte na nezávaznou konzultaci

Mám zájem

 Nevyplnili jste povinné pole.
Pole označené * jsou povinné