Přejít na MEDICOM Clinic
Loading...

Bezbolestná ultrazvuková liposukce na klinice MEDICOM Clinic

V současné době je jedním z nejžádanějších zákroků plastické a estetické chirurgie tumescentní liposukce, protože její výsledky při formování postavy jsou skvělé a ihned viditelné. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli poskytnout klientům nejnovější a nejúčinnější liposukční metodu, kterou je ultrazvuková liposukce.

 

Lékaři

Puls

MUDr. Michal Puls, CSc

Plastická chirurgie
Více informací
Ondrejka

MUDr. Peter Ondrejka

Plastická chirurgie
Více informací
Horyna

MUDr. Pavel Horyna

Plastická chirurgie
Více informací
Šuk

MUDr. Petr Šuk

Plastická chirurgie
Více informací
Popelka

MUDr. Popelka

Plastická chirurgie
Více informací
Christodoulou

MUDr. Christodoulou

Plastická chirurgie
Více informací

 

Plastická chirurgie špičkové úrovně

MEDICOM Clinic je soukromá klinika plastické chirurgie, laserové dermatologie a estetické medicíny s pobočkami v Praze, Brně a Ústí nad Labem. Poskytuje komplexní nabídku služeb, která zahrnuje veškeré kosmeticko-estetické operační výkony a postupy v rámci oboru plastické a estetické chirurgie. Kliniku reprezentuje vysoce kvalifikovaný tým lékařů na špičkové odborné úrovni s mezinárodními zkušenostmi v oboru, podporovaný kolektivem erudovaných zdravotnických pracovníků.

Klinika má k dispozici nejmodernější vybavení pro běžné i nejnáročnější zákroky, včetně operačních laserů, tumescentní liposukce, ultrazvukové liposukce, harmonického skalpelu a tkáňového lepidla.

Poskytujeme jen ty nejlepší a ověřené operační postupy v souladu se standardy EU, klade důraz na neustálé zdokonalování poskytovaných služeb, individuální přístup ke klientovi a jeho pohodlí.

Důkazem nesporné kvality kliniky je trvalá přízeň celebrit a jejich důvěra v umění lékařského týmu MEDICOM Clinic.

Co dalšího vám klinika MEDICOM Clinic nabízí?

Bezplatná konzultace zákroku liposukce

Mimořádná pooperační péče

Po zákroku odvoz domů zdarma (v rámci Prahy, Brna a Ústí nad Labem)

Zdarma stravování během pobytu na lůžku

Zákrok ultrazvuková liposukce je prozatím možné podstoupit pouze na klinice v Praze. Neváhejte nás kontaktovat a objednejte se na nezávaznou konzultaci, kde se můžete ujistit o tom, zda je pro vás ultrazvuková liposukce tím pravým řešením.