Přejít na MEDICOM Clinic
Loading...

Vaše dotazy a naše odpovědi

liposukce

31.07.2015 - Liposukce

Dobrý den,
měli bychom s přítelem zájem o liposukci.
Přítel břicho a já vše, co se dá odtučnit( břicho, boky, hýždě, vnitřní stehna, kolena, lýtka, paže..)
Velice prosím o sdělení, zda lze udělat jednou , případně kolikati operacemi, jak dlouhá by byka rekonvalescence a cca finanční zatížení.
Předem děkuji za odpovědi, Vojáčková

Dobrý den, cena liposukce v lokální anestezii závisí od toho, jakým způsobem pro Vás bude nejvhodnější ji provést. Na naší klinice nejčastěji provádíme tumescentní liposukce - 24.990,-Kč, dále laserové liposukce - Lipo Define, tato metoda je šetrnější a je po ní kratší rekonvalescence - cena je 34.990,-Kč. Ceny zákroků jsou pevně stanoveny, nestanoví se dle množství odsátého tuku, náklady na zákrok samotný jsou vždy stejné. Liposukce v celkové anestezii - jedna oblast - stojí od 29.990,-Kč. Vzhledem k výsledku a rovnoměrnosti odsátí rozhodně doporučujeme liposukce v lokální anestezii. Před každým zákrokem je nutná osobní konzultace, na liposukce jsou konzultace bezplatné. Objednat se můžete na naší recepci.

Zobrazit

kontraindikace lupénka

30.07.2015 - Liposukce

Dobrý den,
ráda bych se informovala, zda je možné podstoupit tento zákrok i v případě, že mám aktuálně ve výsevu kožní onomocnění a to konkrétně lupénku. Jedná se o menší léze, ale kůže není zcela čistá.
Děkuji předem za odpověď

Dobrý den, lupénka v odsávané oblasti kontraindikací k liposukci není. Možná můžeme jen doporučit podstoupit zákrok v klidnější fázi tohoto kožního onemocnění.

Zobrazit

liposukce vnitřní strany

28.07.2015 - Liposukce

dobrý den ráda bych se zeptala,dnešním dnem je to 14 dní co jsem po liposukci vnitřní strany stehen a stále mám stejný objem přez stehno jako před zákrokem,vím že konečný výsledek je vidět cca po 2 měsících ale dobře se hojim,modřiny již nemám.....stále netrpělivě čekám na výsledek....od kdy již bude vidět rozdíl?opravdu až po 2 měsících či dříve?děkuji

Dobrý dne, neuvádíte jakým způsobem byla liposukce provedena, u jednotlivých způsobů se liší délka rekonvalescence, ale obecně se uvádí až 8 týdnů. Výsledek odsátí by již měl být patrný, ale oblast je pohmožděná a zcela jistě máte v dané oblasti otok. Doporučuji zvýšit pitný režim, dodržovat klidový režim, nepřehánět to s fyzickou aktivitou. V každém případě byste se měla objednat na kontrolu ke svému operatérovi.

Zobrazit

Dotaz na téma Plastická chirurgie

07.07.2015 - Plastická chirurgie

dobrý den
na podzim tohoto roku bych ráda podstoupila liposukci břicha.právě technikou vaser lipo.a to celé oblasti, především partií které mi nejdou dolu
shodit či formovat. hledám kliniku která tento zákrok prování v lokální anestezii.
prosím dále i o zaslání ceníku pro tuto oblast.
děkuji
l.

Dobrý den, liposukce Vaser lipo provádíme na naší klinice v Praze, cena zákroku - jedné oblasti - je 44.990,-Kč, v ceně zákroku je již zahrnuto kompresivní prádlo i předoperační vyšetření. Doporučuji Vám osobní konzultaci, na tu se můžete objednat na naší recepci.

Zobrazit

LIPOSUKCIA

27.06.2015 - Liposukce

Dobry den,

pred mesiacom som podstupila tumescentnu liposukciu brucha a vnutornch stehien. Moje brucho a stehna maju velmi hrckaty, nerovnormelrny povrch. Mam pocit, ze tuk bol, hlavne z brucha, odsaty nerovnormerne. Moze to byt tym?
Pocula som, ze pomocou tehcniky LipoDefine mozno dosiahut hladkej koze..na rozdiel od tumescentnej lipo. Je to Pravda?

Aka je cena lilposukcie bokov? Mam velky zaujem.

Dakujem
JKS

Dobrý den, na naší klinice provádíme v lokální anestezii tumescentní liposukce - 24.990,-Kč, laserové liposukce LipoDefine - 34.990,-Kč a ultrazvukové liposukce Vaser lipo - 44.990,-Kč. Tímto způsobem naši lékaři odsávají najednou vždy jen jednu oblast, více oblastí lze odsávat pouze v celkové anestezii. Pokud jste měsíc po zákroku, tak je to ještě velmi brzy hodnotit výsledek zákroku, odsátá oblast je zatuhlá, nedohojená a neustále pracuje. Pokud budete mít zájem o konzultaci, můžete se objednat na naší recepci.

Zobrazit

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15