Přejít na MEDICOM Clinic
Loading...

Vaše dotazy a naše odpovědi

liposukce břicha

18.09.2015 - Liposukce

Dobrý večer mela bych dotaz na tu liposukci břicha kolik by stala a jak moc je to učinné .? dekuji za odpoved

Dobrý den, cena liposukce v lokální anestezii závisí od toho, jakým způsobem pro Vás bude nejvhodnější ji provést. Na naší klinice nejčastěji provádíme tumescentní liposukce - 24.990,-Kč, dále laserové liposukce - Lipo Define, tato metoda je šetrnější a je po ní kratší rekonvalescence - cena je 34.990,-Kč. Ceny zákroků jsou pevně stanoveny, nestanoví se dle množství odsátého tuku, náklady na zákrok samotný jsou vždy stejné. Liposukce v celkové anestezii - jedna oblast - stojí od 29.990,-Kč. Vzhledem k výsledku a rovnoměrnosti odsátí rozhodně doporučujeme liposukce v lokální anestezii. Před každým zákrokem je nutná osobní konzultace, na liposukce jsou konzultace bezplatné. Objednat se můžete na naší recepci.

Zobrazit

laserová liposukce

13.09.2015 - Liposukce

Dobrý den, chtěla bych liposukci vnitřních stehen i kolena.
Zajímá mne laserová liposukce lipo define , zda je tuk také odsán jako u tumes.? jen je rozdíl tedy v době hojení a vypnutí kůže?A zda se prádlo nosí opravdu jen 14dní, jelikož tohle by pro mne bylo důležité. Děkuji

Dobrý den, laserová liposukce, která se nazývá LipoDefine -stojí 34.990,-Kč - jedná se o liposukci v lokální anestezii, je ale novější a daleko šetrnější než tumescentní liposukce. Před samým odstraňováním tuku z podkoží pomocí kanyl, se tuk nahřívá laserovým paprskem a tím dochází k minimálnímu poškození podkoží. Rovněž laserový paprsek pomáhá vypínat kůži. Doba rekonvalescence se také zkracuje přibližně o dva týdny, u tumescentní je hojení obecně 4 - 5 týdnů. Doba nošení prádla, je vždy individuální, bohužel Vám nemohu zaručit, že jej budete opravdu nosit jen 14 dní. Záleží, jak se bude odsátá oblast hojit. Doporučuji Vám konzultaci u naší odborné konzultantky, která se na oblast podívá a vše o zákroku Vám vysvětlí. Na konzultaci se můžete objednat na tel. čísle - 533 306 533.

Zobrazit

ultrazvuková liposukce

04.09.2015 - Plastická chirurgie

Dobrý den,kolik u vás stojí ultraz.liposukce?děkuji

Dobrý den, ultrazvuková liposukce Vaser lipo je nejnovější metodou odsávání tuku z problematických partií, probíhá v lokální anestezii. Oblast ze které se bude tuk odsávat se napouští roztokem s obsahem anestetika. Cena zákroku je 44.990,-Kč, doporučuji Vám se objednat na bezplatnou konzultaci, na které se dozvíte vše potřebné o zákroku. Objednat se můžete na naší recepci. Tyto zákroky se provádí jen na naší klinice v Praze, ale na konzultaci můžete přijet i do Brna. Tel. číslo - 533 306 533.

Zobrazit

liposukce vnitřní strany stehen a kolena

11.08.2015 - Liposukce

dobrý den,před měsícem jsem na vaší klinice podstoupila liposukci lipoDefine v oblasti vnitřní strany stehen a kolen a stále mě příjde že nevidím změnu,myslíte že jsou ještě v odsáté oblasti otoky?děkuji za odpověd

Dobrý den, odsátá oblast stále ještě pracuje a hojí se, délka rekonvalescence je individuální. Takže ano, je možné, že v odsáté oblasti je dosud patrný otok. Pokud máte jakékoliv pochybnosti, objednejte se na kontrolu k Vašemu operatérovi.

Zobrazit

Liposukce na splátky

02.08.2015 - Liposukce

Dobrý den,
může se liposukce břicha platit na splátky? Kolik je minimum, které se musí zaplatit?
Děkuji

Dobrý den, naše klinika jako taková neposkytuje zákrok na splátky, můžeme Vám ale na našich recepcích vyřídit půjčku od firmy Home Credit. Pří rezervaci zákroku je potřeba zaplatit zálohu ve výši 5.000,-Kč a zbytek zákroku je možno splatit ve splátkách společnosti Home Credit. Cena tumescentní liposukce je 24.990,-Kč, šetrnější laserové LipoDefine 34.990,-Kč. Před každým zákrokem je nutná osobní konzultace. Na tu se můžete objednat na naší recepci.

Zobrazit

1 2 3 4 5 6 7 8