Přejít na MEDICOM Clinic
Loading...

Vaše dotazy a naše odpovědi

Železo

25.10.2015 - Liposukce

Dobrý den, v současné době užívám železo z důvodu nízké hladiny hemoglobinu. Je to pro liposukci vnějších stehen problém?

Dále nemohu najít orientační ceník zákroků...

Děkuji a zdravím.

Dobrý den, záleží jak moc je hladina hemoglobinu nižší než je stanovená hranice. Pokud železo již užíváte, tak by to neměl být problém. Cena tumescentní liposukce je 24.990,-Kč, cena laserové LipoDefine je 34.990,-Kč. Před každým zákrokem je nutná konzultace, na tu se můžete objednat na tel. čísle - 533 306 533.

Zobrazit

ultrazvuková liposukce

20.10.2015 - Plastická chirurgie

Dobrý večer,chtěla jsem se zeptat, zda bych mohla podstoupit ultrazvuk.liposukci když užívám lék Warfarin, jsem po operaci srdce (výměna chlopně). Děkuji za odpověď.

Dobrý den, užívání Warfarinu je kontraindikací k zákroku. Zákrok byste mohla podstoupit pouze v případě, že byste měla doporučení od svého hematologa. Byla by ale nutná úprava léčby a vysazení Warfarinu. Zákrok v tomto případě,ale raději nedoporučuji.

Zobrazit

Liposukce;

01.10.2015 - Liposukce

Dobrý den, ráda bych se zeptala na cenu liposukce boků, a bříška.

Děkuji moc

Dobrý den, v lokální anestezii na naší klinice nejčastěji provádíme tumescentní liposukce - cena je 24.9990,-Kč. Jedná se o zákrok cca na 2,5 hodiny, po zákroku není nutná hospitalizace, jste propuštěna do domácího ošetření. Rekonvalescence a doba nošení kompresivního prádla je 3-4 týdny. Dále je možné v lokální anestezii podstoupit laserovou či ultrazvukovou liposukci, při které se také odsává podkožní tuk z podkoží pomocí kanyl a dokonce se jedná o daleko šetrnější metodu, po které následuje kratší doba rekonvalescence i doba nošení kompresivního prádla se zkracuje na cca 14 dní. Cena laserové liposukce je 34.990,- Kč, ultrazvuková 44.990,- Kč. V lokální anestezii lze odsávat najednou vždy jen jednu oblast, více oblastí najednou lze odsávat pouze v celkové anestezii. Doporučuji Vám objednat se na konzultaci, na které se dozvíte vše potřebné o zákroku i o různých typech liposukcí. Na konzultaci se můžete objednat na naší recepci.

Zobrazit

Cena liposukce paží

29.09.2015 - Liposukce

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat kolik u Vás stojí liposukce paží a o kolik cm dokážete paže zeštíhlit? Děkuji.

Dobrý den, cena liposukce v lokální anestezii závisí od toho, jakým způsobem pro Vás bude nejvhodnější ji provést. Na naší klinice nejčastěji provádíme tumescentní liposukce - 24.990,-Kč, dále laserové liposukce - Lipo Define, tato metoda je šetrnější a je po ní kratší rekonvalescence - cena je 34.990,-Kč. Ceny zákroků jsou pevně stanoveny, nestanoví se dle množství odsátého tuku, náklady na zákrok samotný jsou vždy stejné. Před každým zákrokem je nutná osobní konzultace, na liposukce jsou konzultace bezplatné. Bez konzultace bohužel nemohu odhadnout o jaký úbytek podkožní tukové tkáně by se jednalo. Objednat se můžete na tel. čísle - 533 306 553.

Zobrazit

Lipotransfer

21.09.2015 - Liposukce

Dobrý den,

ráda bych se Vás zeptala na cenu zákroku - Lipotransfer - přenos tuku. Jde mi o přenos tuku z boků, hýždí do prsou. Kolik stojí u Vás takovýto zákrok?

Mockrát děkuji za odpověď.

Dobrý den, cena autoaugmentace je na naší klinice v Praze 74.990,-Kč, na klinice v Brně je cena 69.990,-č. Jedná se o zákrok v celkové anestezii, hospitalizace na klinice je 1 den. Při tomto zákroku se nejdříve odsaje potřebný tuk z jakékoliv vhodné oblasti např. břicho, boky ,zevní stehna, vnitřní stehna s koleny. Záleží na vzhledu a velikosti jednotlivých oblastí. Poté se tuk aplikuje do prsou. Bohužel touto metodou se dají prsa zvětšit maximálně o jednu velikost, nejedná se o výrazné zvětšení, které dosáhnete jen vložením implantátů. Tento zákrok není vhodný k modelaci povislých prsou, tam je vhodná klasická modelace. O volných termínech ke konzultaci, na které se o zákroku dozvíte vše potřebné, i k operaci se můžete informovat na naší recepci.

Zobrazit

1 2 3 4 5 6 7 8