Přejít na MEDICOM Clinic
Loading...

Vaše dotazy a naše odpovědi

Cena liposukce briska a boku

20.05.2016 - Liposukce

Dobry vecer chtěla jsem se jen zeptat kolik stoji liposukce a nebo operace briska a boku , jelikož nemuzu najit cenik , Dekuji hezky zbytek vecera s pozdravem hezkého dne.

Dobrý den, na naší klinice provádíme tumescentní liposukce v lokální anestezii - cena za oblast břicha je 24.990,- Kč nebo laserovou liposukci, která se nazývá LipoDefine - 34.990,-Kč - jedná se také o liposukci v lokální anestezii, je ale novější a daleko šetrnější. Nejšetrnější liposukce je laserová liposukce Slim lipo - cena za jednu oblast je 44.990,- Kč. Před samým odstraňováním tuku z podkoží pomocí kanyl, se tuk nahřívá laserovým vláknem a tím dochází k minimálnímu poškození podkoží. Rovněž laserový paprsek pomáhá vypínat kůži. Doba rekonvalescence se také zkracuje přibližně o dva týdny, u tumescentní je hojení obecně 4 - 5 týdnů. Doporučuji Vám konzultaci u naší odborné konzultantky, která se na Vás podívá a vše o zákroku Vám vysvětlí. Na konzultaci se můžete objednat na tel. čísle - 800 254 642.

Zobrazit

Bezbolestná liposukce

19.05.2016 - Liposukce

Dobrý den,
prosím Vás, ráda bych chtěla vědět, jestli Liposukce Ultrazvukem je nějak omezená zdravotním stavem. Můj věk 51 let. Chtěla bych využít Vašich služeb na liposukci břicha, ale beru prášky na cholesterol (Apo-Feno) a na vysoký tlak (Prestance 5mg). V roce 2011 jsem měla velkou operaci - rakovina děložního čípku, kdy mi z preventivních důvodů odebrali vaječníky, vejcovody, dělohu a lymfatické uzliny. V roce 2013 jsem měla operaci prsou, poněvadž jsem měla plastiku, a začal mi praskat silikon PIP, takže už nechci žádné cizí tělesa v těle....
Prosím o Vaše sdělení, jestli můj zdravotní stav nebrání výše uvedenému zákroku.
Předem děkuji
S pozdravem
Ing. Vladimíra Vráželová

Dobrý den, na naší klinice provádíme tumescentní liposukce v lokální anestezii - cena za oblast břicha je 24.990,- Kč nebo laserovou liposukci, která se nazývá LipoDefine - 34.990,-Kč - jedná se také o liposukci v lokální anestezii, je ale novější a daleko šetrnější. Nejšetrnější liposukce je laserová liposukce Slim lipo - cena za jednu oblast je 44.990,- Kč. Před samým odstraňováním tuku z podkoží pomocí kanyl, se tuk nahřívá laserovým vláknem a tím dochází k minimálnímu poškození podkoží. Rovněž laserový paprsek pomáhá vypínat kůži. Doba rekonvalescence se také zkracuje přibližně o dva týdny, u tumescentní je hojení obecně 4 - 5 týdnů. Doporučuji Vám konzultaci u naší odborné konzultantky, která se na Vás podívá a vše o zákroku Vám vysvětlí, stejně tak s Vámi probere Váš zdravotní stav. Na konzultaci se můžete objednat na tel. čísle - 800 254 642.

Zobrazit

Slim lipo-paže

23.04.2016 - Liposukce

Dobry den, rada bych absolvovala upravu pazi (tricepsu) prostrednictvim Slim Lipo. Jaka je minimalni cena za zakrok SlimLipo, jedna oblast, v lokalni anestezii?
Dekuji za informaci predem, Eva H.

Dobrý den, cena liposukce Slim lipo paží v lokální anestezii stojí na naší klinice 44.990,-Kč. Před každým zákrokem je nutná osobní konzultace s lékařem, na tu se můžete objednat na tel. čísle - 800 254 642.

Zobrazit

liposukce podbradku

21.04.2016 - Liposukce

Dobrý den,
mám zájem o nejšetrnější zákrok.
Můžete doporučit a sdělit cenu,
Děkuji Žaloudkova

Dobrý den, nejšetrnější liposukce Slim lipo podbradku, cena za zákrok je 34.990,-Kč. Před zákrokem je nutná osobní konzultace s naší odbornou konzultantkou, na tu se můžete objednat na naší zákaznické lince 800 254 642.

Zobrazit

Liposukce břicha cena

31.03.2016 - Liposukce

Dobrý den

mám otázku ohledně Liposukce břicha kolik stojí tyto zákroky

Měl bych o to zájem,podstoupil bych to na klinice v Praze nebo v Jihlavě

Dobrý den, na naší klinice provádíme tumescentní liposukce v lokální anestezii - cena za oblast břicha je 24.990,- Kč nebo laserovou liposukci, která se nazývá LipoDefine - 34.990,-Kč - jedná se také o liposukci v lokální anestezii, je ale novější a daleko šetrnější Před samým odstraňováním tuku z podkoží pomocí kanyl, se tuk nahřívá laserovým paprskem a tím dochází k minimálnímu poškození podkoží. Rovněž laserový paprsek pomáhá vypínat kůži. Doba rekonvalescence se také zkracuje přibližně o dva týdny, u tumescentní je hojení obecně 4 - 5 týdnů. Doporučuji Vám konzultaci u naší odborné konzultantky, která se na Vás podívá a vše o zákroku Vám vysvětlí. Na konzultaci se můžete objednat na tel. čísle - 533 306 533.

Zobrazit

1 2 3 4 5 6 7 8