Přejít na MEDICOM Clinic
Loading...

Poradna - máte dotaz?

 Nevyplnili jste povinné pole.

  Chci dostávat newsletter

Máte nějaké dotazy ohledně Vaser Lipo? Neváhejte se zeptat!

Vítáme Vás v naší online poradně. Rádi odpovíme na Vaše dotazy. V této sekci naleznete také svoji odpověd.
Oznámení o odpovědi Vám bude zasláno na email.

Vaše dotazy a naše odpovědi

Slim lipo

29.06.2016 - Liposukce

Dobrý den,
pokud bych chtěla liposukci Slim lipo břicha, případně i vnitřních stehen, jaká by zhruba byla cena?

děkuji

Dobrý den, pro nejlepší výsledek liposukce doporučujeme provádět liposukci v lokální anestezii, jednotlivé partie odsávat postupně. Oblast Slim Lipo břicha - cena 44.990,-Kč, v ceně zákroku vše zahrnuto. Vnitřní stehna + kolena - Slim lipo- také cena 44.990,-Kč. Dle zaslaných fotografií bych nejdříve doporučovala odsát břiško :).
Objednat na konzultaci se můžete na tel. čísle - 800 254 642.

Zobrazit

Liposukce břicha

25.06.2016 - Liposukce

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, kdy máte nejbližší možný termín na liposukci břicha - jaká bude přibližně cena a jaké vyšetření mám přinést

Dobrý den, před každým zákrokem je nutná osobní konzultace u nás na klinice, termín na zákrok je možné rezervovat do 3 týdnů, záleží na druhu zvolené liposukce. Cena tumescentní liposukce břicha je 24.990,-Kč, laserové Lipo Define 34.990,-Kč a laserové Slim lipo - 44.990,-Kč. V ceně zákroku je kompresivní prádlo a předoperační vyšetření, které Vám provedeme u nás na klinice. Na nezávaznou bezplatnou konzultaci se můžete objednat na tel. čísle - 800 254 642.

Zobrazit

SlimLipo

29.05.2016 - Liposukce

Dobrý den,
ráda bych se zeptala na cenu liposukce SLIMLIPO. Oblasti břicho a boky.

Děkuji

Dobrý den, liposukce Slim lipo je nejšetrnější liposukce, provádí se nejčastěji v lokální anestezii- cena za jednu oblast je 44.990,- Kč. Před samým odstraňováním tuku z podkoží pomocí kanyl, se tuk nahřívá laserovým vláknem a tím dochází k minimálnímu poškození podkoží. Rovněž laserový paprsek pomáhá vypínat kůži. Doba rekonvalescence se také zkracuje přibližně o dva týdny,tzn., že můžeme říct, že je potřeba nosit kompresivní prádlo 3-4 týdny. Doporučuji Vám konzultaci u naší odborné konzultantky, která se na Vás podívá a vše o zákroku Vám vysvětlí. Na konzultaci se můžete objednat na tel. čísle - 800 254 642.

Zobrazit

Otázka

24.05.2016 - Plastická chirurgie

Dobrý den,chtěl bych se zeptat,od kolika let je možná Vaser Lipo?
A v jaké cenové relaci se pohybuje?

Dobrý den, na naší klinice provádíme liposukce od 18 let. Vaser lipo jedné oblasti stojí 44.990,-Kč. Stejně tak stojí liposukce laserová Slim lipo.
Před každým zákrokem je nutná osobní konzultace s naší odbornou konzultantkou, která Vám vše o zákroku vysvětlí a probere s Vámi všechny možnosti. Objednat na konzultaci se můžete na tel. čísle 800 254 642.

Zobrazit

Cena liposukce briska a boku

20.05.2016 - Liposukce

Dobry vecer chtěla jsem se jen zeptat kolik stoji liposukce a nebo operace briska a boku , jelikož nemuzu najit cenik , Dekuji hezky zbytek vecera s pozdravem hezkého dne.

Dobrý den, na naší klinice provádíme tumescentní liposukce v lokální anestezii - cena za oblast břicha je 24.990,- Kč nebo laserovou liposukci, která se nazývá LipoDefine - 34.990,-Kč - jedná se také o liposukci v lokální anestezii, je ale novější a daleko šetrnější. Nejšetrnější liposukce je laserová liposukce Slim lipo - cena za jednu oblast je 44.990,- Kč. Před samým odstraňováním tuku z podkoží pomocí kanyl, se tuk nahřívá laserovým vláknem a tím dochází k minimálnímu poškození podkoží. Rovněž laserový paprsek pomáhá vypínat kůži. Doba rekonvalescence se také zkracuje přibližně o dva týdny, u tumescentní je hojení obecně 4 - 5 týdnů. Doporučuji Vám konzultaci u naší odborné konzultantky, která se na Vás podívá a vše o zákroku Vám vysvětlí. Na konzultaci se můžete objednat na tel. čísle - 800 254 642.

Zobrazit

1 2 3 4 5 6 7 8